– Programy firmy Insoft

PC-Market

PC-POS

MINI-MARKET

Insoft – Wiodący producent oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej.

Insoft to uznany producent oprogramowania specjalizujący się w obszarze systemów sprzedaży detalicznej. Od 1991 roku firma wspiera operacje handlowe sklepów, dostarczając niezawodne i łatwe w obsłudze programy dedykowane branży retail.

Rozwiązania stworzone przez Insoft dla handlu detalicznego powstają w ścisłej współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi, co gwarantuje ich dopasowanie do realnych potrzeb biznesowych.

Bogate doświadczenie i zaufanie klientów to kluczowe atuty firmy. Insoft ma na swoim koncie ponad 30 tysięcy zadowolonych klientów, w tym sklepów i sieci detalicznych z różnych sektorów. Referencje to potwierdzenie jakości oferowanych produktów.

Flagowym rozwiązaniem Insoft jest program PC-Market. To stabilne oprogramowanie dedykowane zarówno pojedynczym sklepom, jak i sieciom sklepów. Dzięki PC-Market możliwe jest zwiększenie sprzedaży, oszczędność czasu i usprawnienie zarządzania handlem.

Insoft wykorzystuje nowoczesne i niezawodne technologie informatyczne, mając na uwadze jakość i stabilność swoich programów. Firma posiada autoryzacje Microsoft oraz współpracuje z wiodącymi producentami kas fiskalnych w Polsce oraz dostawcami urządzeń dla handlu.

Firma kładzie szczególny nacisk na jakość i stabilność swoich produktów. Potwierdzeniem tego jest certyfikat ISO 9001, który Insoft posiada od 2003 roku i został nadany przez TÜV Nord Polska.

W celu dostarczania usług w ramach dotacji UE, firma posiada akredytację PARP na usługi IT, co dodatkowo potwierdza jej kompetencje i profesjonalizm.

KONTAKT
Rafał Olejnik
eMail: rafalo@jwj.com.pl
Tel.: +48 882 608 279

Back to top