• 1
  • 2

Zamów Comarch ERP e-Sklep

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

Comarch ERP XT – program dla firm

 

JWJ
  • Comarch
  • DPD Punkt Pickup
  • Leasing
  • Systemy Ratalne
  • Płatności i Doładowania

Comarch

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Czytaj

dpd 300

Oferujemy państwu nadawanie paczek w naszych punktach za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Realizujemy wysyłki krajowe i zagraniczne.
Przesyłki krajowe już od 13.99 zł
Przesyłki zagraniczne już od 69zł

Czytaj

Grenke

Gwarantem rozwoju każdej firmy jest korzystanie z najnowszych technologii. Z myślą o tym oferujemy korzystne leasingi firmy Grenke.

Czytaj

 

Raty bez zbędnych dokumentów. Możliwość wysłania umowy na Mail.

Czytaj

Blik Billbird PSC
Oferujemy, usługę natychmiastowych przelewów gotówkowych oraz licznych doładowań elektronicznych.
Dodatkowo za wszystko zapłacisz u nas kartą lub Blikiem.

Czytaj

Tutaj nadasz paczkę

Oława

Ul. Żeromskiego 2
Tel. 71 303 41 14

Strzelin
Rynek 8
Tel. 71 392 32 32

 

Cennik Przesyłek Krajowych

Grenke

 

 Gwarantem rozwoju każdej firmy jest korzystanie z najnowszych technologii. Z myślą o tym oferujemy korzystne leasingi firmy Grenke.

 

 

 

 

Leasing GRENKE
   
W GRENKE specjalizujemy się w leasingu sprzętu IT i to właśnie z myślą o ich specyfice tworzymy nasze produkty.Wiemy, że sprzęt ten często się zmienia i że posiadanie nowych urządzeń często jest warunkiem rozwoju firm. Leasing jest sposobem na korzystanie z takiego nowoczesnego sprzętu bez konieczności inwestowania całej kwoty jego wartości od razu. Umożliwia korzystanie na zasadzie spłaty miesięcznych rat, z obowiązkiem lub opcją wykupu na koniec trwania umowy.

Przedmioty leasingu
     Oprócz sprzętu IT i niezbędnego oprogramowania, w GRENKE oferujemy również leasing sprzętu fotograficznego, medycznego, audiowizualnego, kserograficznego lub innego sprzętu specjalistycznego, np. gastronomicznego.
Leasing IT możliwy jest już od 1500 zł netto, a pozostałe przedmioty finansujemy od wartości 3000zł netto.

 

 Zobacz, jakie zalety ma Leasing GRENKE:

  1.       Proste procedury - ilość wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy wniosek, dokumenty tożsamości osób z reprezentacji firmy oraz dokument rejestrowy.

  2.       Indywidualna obsługa i wsparcie na każdym etapie – GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT, dzięki czemu możesz liczyć na pomoc, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

  3.       Korzyści podatkowe - raty leasingowe w całości zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, dzięki temu leasing wpływa na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym. Urządzenia nie muszą być amortyzowane dłużej niż są efektywnie wykorzystywane.

  4.       Ochrona kapitału firmy - leasing, w przeciwieństwie do zakupu, nie narusza zdolności kredytowej, nie obciąża bilansu i tym samym nie pogarsza kondycji firmy. Przeciwnie -  korzystanie z nowej technologii za pomocą leasingu jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

  5.       Dostęp do najnowszych technologii – leasing zapewnia stały dostęp do innowacyjnych rozwiązań, firma nie zamraża kapitału, ale zarabia korzystając ze sprzętu, płacąc tylko miesięczne lub kwartalne raty. Dzięki temu osiąga to, na czym nam zależy – rozwój!

  6.       Większe możliwości inwestycyjne – wybór leasingu to brak konieczności zamrażania kapitału, dzięki czemu firma może sobie pozwolić na kolejne inwestycje. Jest to ważne szczególnie w przypadku sprzętu IT, który często się zmienia i stale wymaga uaktualniania. Korzystne raty leasingu GRENKE pozwalają korzystać z najnowocześniejszego sprzętu zawsze, gdy jest potrzebny!