Gazetka

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Zamów Comarch ERP e-Sklep

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

JWJ
  • Comarch
  • DPD Punkt Pickup
  • Leasing
  • Systemy Ratalne

Comarch

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Czytaj

dpd 300
Oferujemy państwu nadawanie paczek w naszych punktach za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Realizujemy wysyłki krajowe i zagraniczne.
Przesyłki krajowe już od 13.99 zł

Czytaj

Grenke

Gwarantem rozwoju każdej firmy jest korzystanie z najnowszych technologii. Z myślą o tym oferujemy korzystne leasingi firmy Grenke.

Czytaj

 

Raty bez zbędnych dokumentów. Możliwość wysłania umowy na Mail.

Czytaj

Tutaj nadasz paczkę

Oława

Ul. Żeromskiego 2
Tel. 71 303 41 14

Strzelin
Rynek 8
Tel. 71 392 32 32

 

Cennik Przesyłek Krajowych

dpd 300
Oferujemy państwu nadawanie paczek w naszych punktach za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Realizujemy wysyłki krajowe i zagraniczne.
Przesyłki krajowe już od 13.99 zł

 

 

 

 

 

 

 

 W przypadku przesyłek krajowych w DPD STREFAPACZKI przewidywany termin doręczenia przesyłki to następny dzień roboczy, jednakże gwarantujemy doręczenie w ciągu pięciu dni roboczych. W przypadku przesyłek międzynarodowych w serwisie drogowym w DPD STREFAPACZKI termin doręczenia uzależniony jest od kraju odbiorcy, jednakże gwarantujemy doręczenie w ciągu siedmiu dni roboczych. Informacje dotyczące szczegółowych czasów doręczeń dla przesyłek międzynarodowych dostępne są na stronie www.strefapaczki.pl oraz w każdym punkcie DPD STREFAPACZKI. Paczki nadane w sobotę i święta oraz nadane po godzinie odbioru paczek dla punktu, wysyłane są z punktu DPD STREFAPACZKI do dalszej dystrybucji najbliższego dnia roboczego.

Wszystkie zasady wysyłania paczek jak i cenniki na stronie www.strefapaczki.pl